Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

KLIMOR na „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2017” – premiera nowego typoszeregu central „KLIMOR EVO".

2017.03.13

Firma KLIMOR, polski producent standardowych oraz specjalistycznych urządzeń HVACR obchodzący w tym roku swój „złoty” Jubileusz, zaprezentowała podczas minionej edycji wystawy „Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2017” centralę wentylacyjno-klimatyzacyjną z nowego typoszeregu „KLIMOR EVO”. Spółka otrzymała ponadto prestiżową nagrodę biznesową DELTA 2017.

 

Nowa gama produktowa „KLIMOR EVO” to przemyślane rozwiązanie, będące rezultatem szerokiego spektrum analiz oraz badań przeprowadzonych w dziale Badań i Rozwoju firmy KLIMOR. Najnowszy typoszereg central został wykonany według zastrzeżonego, opatentowanego modelu, z zastosowaniem innowacyjnej technologii opartej m.in. na elementach kompozytowych redukujących straty ciepła i minimalizujących tzw. mostki termiczne, co stanowi kolejny krok firmy w kreowaniu rynkowych standardów. Dodatkowo, w prezentowanym podczas Forum produkcie wykorzystano właściwości hybrydowego odzysku ciepła. Takie rozwiązanie jest realizowane dzięki synergii dwóch wysokoefektywnych form odzysku pośredniego. Wysokiej klasy komponenty oraz nowatorskie rozwiązania materiałowe, a także szczególna dbałość o najmniejsze detale - to tylko wybrane atuty nowego produktu.

 

- Bez wątpienia „KLIMOR EVO” to produkt dopracowany, wyróżniający się na tle produktów konkurencyjnych. Zawdzięcza to przede wszystkim zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, materiałowych i informatycznych, w tym tzw. Internetu Rzeczy (Internet of Things), który w połączeniu z zaawansowaną automatyką sterującą pozwala nie tylko na pełny dostęp do parametrów pracy urządzenia z poziomu urządzeń mobilnych, ale także na pełną analizę i diagnostykę pracy centrali - podkreśla Marek Kupiec, Dyrektor Naczelny w firmie KLIMOR.

 

Z premierą produktową w tle, tegoroczna, 15. już edycja targów branżowych „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja” przyniosła firmie KLIMOR ważną nagrodę o charakterze biznesowym: DELTA 2017 – wyróżnienie przyznawane przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja firmom o największej dynamice rozwoju  na przestrzeni ostatnich trzech lat. KLIMOR drugi rok z rzędu zajął czołowe miejsce w prestiżowym gronie laureatów w kategorii tzw. firm dojrzałych, działających na rynku od ponad 21 lat.

- Nagroda DELTA 2017 przyznana przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja jest dla nas szczególnym wyróżnieniem i powodem do dumy. Dzięki zaangażowaniu i konsekwencji w realizacji strategii handlowej oraz optymalizacji portfolio, marka KLIMOR znajduję się dziś w gronie czołowych dostawców rynku central wentylacyjno- klimatyzacyjnych, i nieustannie rośnie w siłę - podkreśla Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie KLIMA-THERM.

 

Firma KLIMOR już po raz siódmy wzięła udział w największej w Polsce wystawie branżowej „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja” prezentując swoją ofertę produktową w ramach połączonego stoiska skupiającego kluczowe, powiązane kapitałowo spółki Grupy KLIMA-THERM. 

Zobacz galerię zdjęć
KLIMOR na Forum Wentylacja-Salon Klimatyzacja 2017
KLIMOR na Forum Wentylacja-Salon Klimatyzacja 2017
KLIMOR na Forum Wentylacja-Salon Klimatyzacja 2017
KLIMOR na Forum Wentylacja-Salon Klimatyzacja 2017
KLIMOR na Forum Wentylacja-Salon Klimatyzacja 2017
Nagrodę DELTA 2017 dla KLIMOR odebrał Andrzej Walendowicz, Dyrektor ds. Handlowych.
KLIMOR na Forum Wentylacja-Salon Klimatyzacja 2017
KLIMOR na Forum Wentylacja-Salon Klimatyzacja 2017
Unia Europejska