Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

KLIMOR uczestnikiem XII Konferencji Baseny Polskie

2012.10.29

W dniach 18-19 października 2012 roku w Uniejowie, w Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich odbyła się XII edycja Konferencji pt.„ Baseny Polskie”, której tematem przewodnim była infrastruktura obiektów sportowych w tym: omówienie obecnej sytuacji w obszarze projektowania, budownictwa, modernizacji i zarządzania krytymi pływalniami. Firma Klimor podczas prelekcji kierownika produktu Dariusza Stefanowskiego zaprezentowała  centrale wentylacyjne MCKP- wykonane w technologii dla krytych pływalni basenowych, wpisując się tym samym w oczekiwania i wymogi jakie przed producentami stawiają inwestorzy obiektów sportowych.

 

Spotkanie branżystów stanowiło doskonałą okazją do wymiany doświadczeń w zakresie zastosowań nowych technologii, produktów oraz usług niezbędnych do skutecznego zarządzania obiektami basenowymi, które wynikają z intensywnego rozwoju tego sektora, dodatkowo Konferencja umożliwiła poszerzenie wiedzy oraz nawiązanie kontaktów ze specjalistami i firmami działającymi w branży basenowej.

Zobacz galerię zdjęć
KLIMOR uczestnikiem XII Konferencji Baseny Polskie
KLIMOR uczestnikiem XII Konferencji Baseny Polskie
Unia Europejska