Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

KLIMOR na targach FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2017

2017.02.14

Serdecznie zapraszamy na stoisko firmy KLIMOR w ramach 15. edycji wystawy „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja”, która odbędzie się 7 i 8 marca w Warszawie.

 

Już tradycyjnie KLIMOR przedstawi swoją ofertę produktową w ramach wspólnego stoiska skupiającego kluczowe, powiązane kapitałowo spółki Grupy KLIMA-THERM. W tym roku firma zaprezentuje centralę wentylacyjną z nowego typoszeregu urządzeń KLIMOR EVO. Centrala wyposażona będzie w wysokowydajny wymiennik obrotowy oraz układ pompy ciepła płynnie sterowany typu DC inverter. Nowoczesna technologia wykonania, zastosowanie wysokiej klasy komponentów, a także możliwość sterowania pracą urządzenia za pomocą narzędzi mobilnych - to tylko wybrane zalety prezentowanego rozwiązania.

 

KLIMOR weźmie również udział w panelu merytorycznym towarzyszącym wystawie – w ramach cyklu seminariów Dariusz Stefanowski, Kierownik ds. Produktu KLIMOR, przybliży uczestnikom wystawy zagadnienia związane z termodynamiką obudów central wentylacyjnych oraz parametrami termodynamicznymi T i TB.


DO ZOBACZENIA NA FORUM!

 

Zobacz galerię zdjęć
Unia Europejska