Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Nowoczesne rozwiązanie materiałowe w produktach KLIMOR.

2016.07.27

Innowacyjna inżynieria materiałowa produktów, oparta na powłoce cynkowo-magnezowej ZM, to nowe wdrożenie, które zostało poprzedzone badaniami przeprowadzonymi przez doświadczony zespół pracowników działu Badań i Rozwoju firmy KLIMOR.

 

Powłoka cynkowo-magnezowa to metaliczna warstwa, która dzięki swym właściwościom zapewni długotrwałą ochronę powierzchni w szerokim wachlarzu zastosowań. Skład chemiczny materiału został tak zoptymalizowany, aby uzyskać jak najlepsze właściwości antykorozyjne.

 

Wykorzystanie blachy z powłoką ZM w produktach KLIMOR zapewni najlepszą odporność na korozję, wyższą od stali z powłoką Alucynk (Al-Zn), a także od stali ocynkowanej. Poza tym w środowiskach zawierających substancje żrące, powłoka eksploatuje się wolnej niż inne, co również gwarantuję trwałość i wytrzymałość produktu. Powłoka zapewnia również samoregenerację na krawędziach cięcia, chroni bowiem odsłonięte krawędzie przed rozwojem korozji, dzięki cienkiemu filmowi, który zawiera magnez. Owa domieszka metalu tworzy stabilną i mocną powłokę na całej powierzchni blachy, gwarantując znacznie bardziej efektywną ochronę przed korozją niż powłoki o niższej zawartości tego pierwiastka.

 

Nowa inicjatywa to starannie przemyślane rozwiązanie, które podkreśla, że produkty KLIMOR to urządzenia w pełni dostosowane do oczekiwań klientów, a sam pomysł to realna potrzeba kreowania rynkowych standardów dla całej branży HVACR.

 

Firma KLIMOR konsekwentnie realizuje szereg wymogów stawianych przez krajowe i europejskie normy. Produkty spełniają wszystkie wymagania między innymi wynikające ze standardów bezpieczeństwa (CE) oraz założeń systemu zapewnienia jakości ISO 9001. W trosce o najwyższy poziom jakości oferowanych produktów, firma dba o każdy szczegół, zaczynając od procesu projektowania, poprzez produkcję, a kończąc na logistyce. Niewątpliwie produkty KLIMOR w nowej technologii materiałowej opartej na powłoce cynkowo- magnezowej to argument przemawiający za ich solidnością i niezawodnością.

 

*Produkty KLIMOR w nowej technologii materiałowej dostępne już od września 2016r.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z dostępnymi w całej Polsce, Doradcami Techniczno- Handlowymi.

 

*dotyczy wybranych linii produktowych

 

Zobacz galerię zdjęć
Unia Europejska