Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

KLIMOR zakończył panel edukacyjny pt. „Praktyczne strony Rozporządzenia EKOPROJEKT”

2016.04.29

Firma KLIMOR z sukcesem zakończyła cykl szkoleń technicznych dedykowany Projektantom systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych pt.: „Praktyczne strony Rozporządzenia EKOPROJEKT”.

 

Szkolenia miały na celu przekazać wiedzę na temat rozporządzenia komisji (UE) nr 1253/2014 z dnia 7 lipca 2014, a także zapoznać uczestników z nowymi wymaganiami w stosunku do central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Prelegentem był Dariusz Stefanowski, Kierownik Produktu w firmie KLIMOR S.A. Uzupełnieniem spotkań był wykład Wiesława Łukaszewicza, również Kierownika Produktu w spółce KLIMOR S.A., który przybliżył temat elementów wentylacyjnych niezbędnych w salach operacyjnych i innych pomieszczeniach o podwyższonych wymaganiach czystości.

 

Szkolenia odbyły się łącznie w 15 miastach, w różnych rejonach Polski. Spotkały się z dużym zainteresowaniem, czego dowodem była bardzo wysoka frekwencja.

 

Cykl spotkań z Projektantami trwał od lutego do końca kwietnia br.

 

Wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w szkoleniach i zapraszamy do współpracy!

Zobacz galerię zdjęć
Szkolenie_Ekoprojekt_w_Toruniu
Szkolenie_Ekoprojekt_w_Gdańsku
Unia Europejska