Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Nowe aplikacje w automatyce central wentylacyjnych KLIMOR. Jeszcze większy wymiar komfortu sterowania!

2016.05.04

Z myślą o najwyższym poziomie obsługi i sterowania w zakresie oferowanych produktów, firma KLIMOR stale rozwija, bada i implementuje nowe inicjatywy w zakresie automatyki. Wszystkie komponenty to starannie dobrane i przemyślane aplikacje, pozwalające na profesjonalne zarządzanie i bezawaryjną pracę systemów.

 

Dział Badań i Rozwoju tym razem opracował i wdrożył nowe rozwiązania w zakresie automatyki central podwieszanych MCKT marki KLIMOR.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku KLIMOR wprowadza zintegrowany system automatyki od strony obsługi i programowania, który zapewni kompatybilność systemu w całym oferowanym portfolio produktowym. Układy automatyki central MCKT również zostają wyposażone w nowy panel sterowniczy - spójny i jednolity do central standardowych MCKS marki KLIMOR.

Poza tym układy MCKT będą standardowo wyposażone w możliwość komunikacji z BMS w protokołach BACNet MS/TP lub MODBUS RTU. Każdy sterownik do central podwieszanych marki KLIMOR może być wyposażony moduł ethernetowy (element opcjonalny). Aplikacja umożliwia sterowanie pracą centrali za pomocą urządzeń mobilnych.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji - zapraszamy do kontaktu z Doradcami Techniczno- Handlowymi - dostępnymi w całej Polsce.  

Unia Europejska