Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

KLIMOR laureatem certyfikatu „JAKOŚĆ ROKU 2015”

2016.03.21

Firma KLIMOR, polski producent central klimatyzacyjno-wentylacyjnych, otrzymał prestiżowy tytuł „Jakość Roku 2015" w kategorii PRODUKT ROKU w jubileuszowej, 10. edycji Programu certyfikacyjnego organizowanego przez Fundację Qualitas. Przyznane wyróżnienie, to potwierdzenie najwyższej jakości produktów sygnowanych marką KLIMOR, jak również wyraz uznania dla stosowania przez producenta najlepszych praktyk biznesowych.

 

W dniu 17 marca br. w Warszawie podczas Gali Finałowej II Europejskiego Kongresu Jakości, odbywającego się pod hasłem "Jakość. Po prostu" Certyfikat dla firmy KLIMOR odebrał Andrzej Walendowicz Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Handlowych w firmie KLIMOR S.A.

 

”Jakość Roku” to największy w Polsce Program promujący przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, dla których wysoka jakość produktów opartych na innowacyjnych i ekologicznych rozwiązaniach stanowi priorytet, a także wyznacza ścieżkę ich dalszego rozwoju. Inicjatorem certyfikacji firm jest niezależna Fundacja Qualitas - członek The European Organization for Quality z siedzibą w Brukseli, zajmująca się promocją idei jakości poprzez upowszechnianie najlepszych wzorców w zakresie efektywnego zarządzania produktem i usługą.

 

Firma KLIMOR po raz pierwszy znalazła się gronie laureatów prestiżowego tytułu „Jakość Roku”. Otrzymane wyróżnienie jest tym cenniejsze, że wynika z pozyskanych przez Fundację Qualitas rekomendacji pochodzących bezpośrednio od odbiorców produktów KLIMOR.

 

- Otrzymane wyróżnienie traktujemy jako wyraz zaufania naszych Klientów do najwyższej jakości produktów sygnowanych marką KLIMOR. To najlepsze potwierdzenie właściwego kierunku rozwoju naszej oferty – zarówno w zakresie stosowanych materiałów, jak i wdrażanych rozwiązań technologicznych, które składają się na finalny produkt –podkreśla Marek Kupiec, Prezes Zarządu spółki KLIMOR S.A. – Cieszymy się, że nasze obecne działania wyznaczające rynkowe standardy w segmencie produktów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zostały zauważone i docenione. Wierzymy, że przyznany nam tytuł „Jakość Roku 2015- Produkt Roku” jeszcze bardziej potwierdza nasz profesjonalizm i najwyższą jakość ofertowanych przez nas produktów  – dodaje Marek Kupiec.

 

Na wszystkich etapach jubileuszowej, 10. edycji Programu Certyfikacyjnego „Jakość Roku” kapituła niezależnych ekspertów, składająca się z praktyków i teoretyków zarządzania jakością, poddała ocenie poziom procesu wykonywania produktów KLIMOR, jak również zweryfikowała kluczowe praktyki biznesowe podejmowane we wszystkich obszarach działalności przedsiębiorstwa: od produkcji, poprzez sprzedaż, obsługę posprzedażową i serwisową, a skończywszy na szkoleniach. 

 

Zobacz galerię zdjęć
Certyfikat_JAKOŚĆ_ROKU_2015_PRODUKT
Certyfikat_JAKOŚĆ_ROKU_dla_KLIMOR_odebrał_Andrzej_Walendowicz_Wiceprezes_Zarządu_i_Dyrektor_ds_Handlowych
Unia Europejska