Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

KLIMOR na FORUM WENTYLACJA-SALON KLIMATYZACJA 2016

2016.02.08

KLIMOR weźmie udział w 14. edycji branżowej wystawy „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja”, która odbędzie się 1 i 2 marca w Warszawie.

 

Firma po raz kolejny przedstawi swoją ofertę produktową w ramach połączonego stoiska skupiającego kluczowe, powiązane kapitałowo spółki Grupy KLIMA- THERM. Wśród prezentowanych nowości, w specjalnej strefie ekspozycyjnej zwanej „Areną Technologii” poświęconej sekcyjnym centralom wentylacyjnym, pojawi się centrala wentylacyjna MCKS z hybrydowym odzyskiem ciepła. Produkt został jednocześnie zgłoszony do konkursu, w którym zwiedzający wytypują najciekawsze ich zdaniem urządzenia eksponowane podczas wystawy.

 

KLIMOR weźmie również udział w panelu merytorycznym towarzyszącym wystawie – w ramach cyklu seminariów Dariusz Stefanowski, Kierownik ds. Produktu KLIMOR, przybliży uczestnikom „Forum” praktyczne zastosowanie wprowadzonego Rozporządzenia Komisji (UE) NR 1253/2014 z dnia 7 lipca 2014.

 

Międzynarodowe targi techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja” to największa w Polsce, specjalistyczna wystawa, której organizatorem jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Więcej informacji: http://www.forumwentylacja.pl/.

 


WSZYSTKICH NASZYCH KLIENTÓW, PARTNERÓW BIZNESOWYCH

ORAZ SYMPATYKÓW
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA STOISKO KLIMOR (NR 49)!

Zobacz galerię zdjęć
Unia Europejska