Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

KLIMOR na targach Aqua-Therm w Kazachstanie

2015.10.06

W dniach od 2 do 5 września 2015 w Ałmaty w Kazachstanie odbyła się 8 edycja Międzynarodowych Targów Systemów Grzewczych, Wentylacji, Klimatyzacji, Systemów Wodnych, Sanitarnych i Basenów – Aqua-Therm Almaty 2015. W tym samym czasie odbyły się również targi KazBuild doskonale znane specjalistom z branży budowlanej. Targi Aqua-Therm odbywają się razem z targami budowlanymi, które już od ponad 20 lat stanowią miejsce spotkań biznesowych. W tym roku kolejny raz profesjonaliści z sektora HVAC nie tylko z Kazachstanu, ale również z innych krajów spotkali się w Ałmaty w czasie największych w tym regionie targów poświęconych branży.

 

Podczas tegorocznego wydarzenia firma KLIMOR S.A., spółka należąca do grupy kapitałowej KLIMA- THERM zaprezentowała swoją ofertę produktową w ramach stoiska naszego partnera handlowego- Climat PROF Kazakhstan LLC.

Oferta firmy spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem, szczególnie gama produktów specjalistycznych, tak jak centrale w wykonaniach higienicznych, czy basenowych. 

 

Uczestnictwo KLIMOR w trwających cztery dni targach stanowiło doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów na rynku wschodnim. Ważnym celem obecności firmy na wystawie była również budowa świadomości KLIMOR jako wiodącego producenta i dostawcy kompleksowych rozwiązań wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Zobacz galerię zdjęć
Unia Europejska