Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

KLIMOR nominowany do nagrody "Jakość Roku 2015"

2015.08.31

Firma KLIMOR, polski producent central klimatyzacyjno-wentylacyjnych, otrzymała nominację do prestiżowego tytułu „Jakość Roku 2015" w jubileuszowej, 10. edycji konkursu organizowanego przez Fundację Qualitas. Przyznane wyróżnienie, wynikające bezpośrednio z rekomendacji klientów, to potwierdzenie najwyższej jakości produktów sygnowanych marką KLIMOR, jak również wyraz uznania dla stosowania przez producenta najlepszych biznesowych praktyk.


„Jakość Roku” to największy w Polsce konkurs promujący przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, dla których wysoka jakość produktów opartych na innowacyjnych i ekologicznych rozwiązaniach stanowi priorytet, a także wyznacza ścieżkę ich dalszego rozwoju. Inicjatorem konkursu jest niezależna Fundacja Qualitas - członek The European Organization for Quality z siedzibą w Brukseli, zajmująca się promocją idei jakości poprzez upowszechnianie najlepszych wzorców w zakresie efektywnego zarządzania produktem i usługą.

 

Firma KLIMOR po raz pierwszy znalazła się gronie firm nominowanych do prestiżowego tytułu „Jakość Roku”. Otrzymane wyróżnienie jest tym cenniejsze, że wynika z pozyskanych przez Fundację Qualitas rekomendacji pochodzących bezpośrednio od odbiorców produktów KLIMOR.

 

- Nominację traktujemy przede wszystkim jako wyraz zaufania naszych Klientów do najwyższej jakości urządzeń sygnowanych marką KLIMOR. To najlepsze potwierdzenie właściwego kierunku rozwoju naszej oferty produktowej – zarówno w zakresie stosowanych materiałów, jak i wdrażanych rozwiązań technologicznych, które składają się na finalny produkt szyty na miarę indywidualnych potrzeb Klienta – podkreśla Marek Kupiec, Prezes Zarządu spółki KLIMOR S.A. – Cieszymy się, że nasze obecne działania wyznaczające rynkowe standardy w segmencie produktów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zostały zauważone i docenione. Wierzymy, że przyznane nam wyróżnienie zostanie przypieczętowane sukcesem otrzymania tytułu „Jakość Roku 2015” – dodaje Kupiec.


Na kolejnych etapach jubileuszowej, 10. edycji konkursu „Jakość Roku” kapituła niezależnych ekspertów, składająca się z praktyków i teoretyków zarządzania jakością, podda ocenie poziom wykonania produktów KLIMOR, jak również zweryfikuje kluczowe procesy biznesowe podejmowane we wszystkich obszarach działalności przedsiębiorstwa: od produkcji, poprzez sprzedaż, obsługę posprzedażową i serwisową, a skończywszy na szkoleniach. Wyniki audytu będą znane pod koniec roku.

Unia Europejska