Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

Prestiżowy Certyfikat dla firmy KLIMOR

2015.05.27

Międzynarodowa, niezależna wywiadownia gospodarcza Bisnode Dun&Bradstreet, po zweryfikowaniu danych finansowych za rok 2014, przyznała firmie KLIMOR Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej ( CWB).

 

To prestiżowe wyróżnienie, którym spółka została uhonorowana już czwarty raz, jest potwierdzeniem wysokiego poziomu rentowności, zdolności i płynności finansowej organizacji, a także podkreśla jej etyczną współpracę z otoczeniem biznesowym. Otrzymanie tego Certyfikatu świadczy o wyróżniającej się na rynku płynności finansowej, stawiając poddaną weryfikacji firmę w czołówce podmiotów gospodarczych, które działają na rodzimym rynku. Certyfikat poświadcza terminowość w regulowaniu zobowiązań spółki, wypracowanie dobrych wskaźników stanowiących głównie o płynności finansowej, a także solidność i rozwojowość współpracy z KLIMOR.

Natomiast międzynarodowy charakter Certyfikatu CWB stanowi gwarancję rzetelności firmy jako godnego zaufania partnera handlowego zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

 

„Jesteśmy przekonani, iż otrzymane wyróżnienie jest prestiżową wizytówką naszej firmy, która wzmacnia wizerunek KLIMOR na wymiarze wiarygodności i bezpieczeństwa współpracy, jak również stanowi o jej konkurencyjności na rynkach polskim i zagranicznym”- komentuje Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie KLIMA- THERM.

 

Fakt przyznania firmie KLIMOR Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej został odnotowany w dedykowanym rejestrze firm na stronie internetowej wywiadowni gospodarczej Bisnode: www.bisnode.pl

 

 

 

 

Zobacz galerię zdjęć
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej KLIMOR
Unia Europejska