Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

KLIMOR prezentuje najciekawsze realizacje z pierwszego kwartału

2015.04.09

KLIMOR SA jest wiodącym producentem i dostawcą standardowych oraz wysoce specjalistycznych systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Za marką stoi przede wszystkim bogaty typoszereg central klimatyzacyjno-wentylacyjnych w wykonaniu standardowym, higienicznym oraz basenowym.

 

Najciekawsze obiekty, które zostały wyposażone w urządzenia KLIMOR w pierwszym kwartale 2015 roku to: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska w Mońkach, Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku, salon samochodowy BMW w Warszawie, Stadion Miejski w  Bielsku- Białej, biurowiec  KBO w Rybniku, Kardio- Med Silesia Sp. z o.o. w Zabrzu, Centrum Medyczne Profamilia w Łodzi, Radomskie Hale Mięsa, Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach, Zakład Wodociągu Centralnego MPWiK przy ulicy Koszykowej w Warszawie, Zakład Delphi w Błonie, Hala produkcyjna  Danfoss w Chwaszczynie, Gdyńska Szkoła Filmowa. 

 

Na obiekty dostarczono głównie centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne standardowe, podwieszane, a także higieniczne oraz  stropy laminarne i nawiewniki marki KLIMOR.

 

Projekt systemu HVAC Centrum Medycznego „Profamilia” w Łodzi  obejmował  38 central w wykonaniu higienicznym, w wersjach podwieszanych i standardowych, o łącznym, sumarycznym  wydatku powietrza na nawiewie  127 950 m3/h oraz na wywiewie 100 680 m3/h. W urządzeniach zastosowano moduły odzysku ciepła na: wysokosprawnych wymiennikach glikolowych, wymiennikach krzyżowo-przeciwprądowych oraz wymiennikach krzyżowych. Takie wyposażenie wpływa nie tylko na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych, ale głównie gwarantuje ciągłą, wysoką sterylność dostarczanego do pomieszczeń szpitala powietrza.  Kompleksowo KLIMOR również wyposażył szpital w stropy laminarne NSL, które zapewniają liniowy nawiew powietrza w obrębie stołu operacyjnego oraz nawiewniki w filtrami absolutnymi  HFD. Centrum Medyczne „ Profamilia” jest przykładem kompleksowego wyposażenia pomieszczeń obiektu w produkty marki KLIMOR, co stanowi porękę dla ciągłej i bezawaryjnej pracy danego systemu.

 

Na uwagę zasługuję również nowobudowany Stadion Miejski w Bielsku- Białej, na który KLIMOR dostarczył łącznie 15 central, wśród których znalazły się centrale standardowe MCKS oraz centrale podwieszane MCKT. Większość central MCKS została wyposażona w układy pompy ciepła.

 

Pierwszy kwartał  2015 roku to dla firmy kolejne dostawy na  Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku, a także na  Moniecką Spółdzielnię Mleczarską w Mońkach.

Wybór urządzeń KLIMOR przy kolejnych etapach realizacji budowy, czy też modernizacji obiektów to potwierdzenie wiarygodności firmy KLIMOR zarówno w zakresie jakości produktów jak i dalszej posprzedażowej współpracy.

Unia Europejska