Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

KLIMOR partnerem „Inżynierskich Targów Pracy”

2015.03.25

W marcu br. Grupa KLIMA-THERM, w tym spółka KLIMOR, po raz kolejny wzięła udział w „Inżynierskich Targach Pracy” organizowanych na Politechnikach Gdańskiej (11.03) oraz Warszawskiej (16.03). Tzw. dni kariery były przede wszystkim okazją do zaprezentowania studentom i absolwentom uczelni oferty sezonowych praktyk, jak również konkretnych ofert pracy.

 

Wzorem lat ubiegłych, prezentowane na Politechnikach Gdańskiej i Warszawskiej oferty praktyk i oferty zatrudnienia w spółkach Grupy KLIMA- THERM – w szczególności w działach projektowym, technicznym, handlowym – natrafiły na duży odezw wśród odwiedzających targi studentów i absolwentów wydziałów inżynierii środowiska, mechaniki i budowy maszyn, mechatroniki. Dzięki szeregu działań promocyjnych i dedykowanym programom edukacyjnym studenci mają wysoką świadomość i wiedzę na temat Grupy KLIMA-THERM, stąd możliwość odbycia praktyk, czy wręcz podjęcia pracy w jednej ze spółek rokrocznie spotyka się z bardzo szerokim zainteresowaniem i zapotrzebowaniem.

 

–  W szczególności cieszy nas fakt, iż studenci utrzymują kontakt z nami nie tylko w trakcie targów, ale także poprzez samodzielnie inicjowane zapytania, organizowanie się w grupy, zainteresowanie szkoleniami technicznymi, czy odbywanie wizyt w jednym z ośrodków „Akademii Grupy KLIMA-THERM” – zwraca uwagę Anna Sierant, Dyrektor ds. Personalnych w Grupie KLIMA-THERM. – Przybywa nowych, ciekawych inicjatyw, które są dowodem na to, iż studenci i absolwenci chcą pozyskać Pracodawców jako swoich partnerów do współpracy, przede wszystkim z myślą o łatwiejszym starcie w życie zawodowe – dodaje Anna Sierant.

 

Obecność na „Inżynierskich Tragach Pracy” jest stałym elementem współpracy firmy KLIMOR ze środowiskiem studenckim. Zasadniczym celem partnerstwa z największymi ośrodkami akademickimi jest budowa wizerunku KLIMOR jako firmy odpowiedzialnej społecznie, wspierającej proces edukacji akademickiej na wymiarze praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy, jak również stwarzającej absolwentom możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych.

Zobacz galerię zdjęć
Inżynierskie_Targi_Pracy_Politechnika_Warszawska_16_03_15
Stoisko_Grupy_KLIMA-THERM_Politechnika_Gdańska_11_03_15
Unia Europejska