Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

KLIMOR po raz kolejny wspiera lokalne inicjatywy sportowe

2015.03.23

KLIMOR znany producent central klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,po raz kolejny rozpoczął działania z zakresu lokalnego marketingu sportowego, których głównym celem jest wsparcie małych inicjatyw sportowych realizowanych w bliskim otoczeniu firmy.

 

Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej został po raz kolejny jednym z beneficjentów projektu. W ramach nawiązanej współpracy sponsoringowej firma KLIMOR otrzymała status wyłącznego partnera wspierającego drużynę piłkarską reprezentującą Wydział podczas wiosennych rozgrywek Międzywydziałowej Ligii Piłki Nożnej. Logo KLIMOR eksponowane jest zarówno na strojach zawodników: koszulkach meczowych i ortalionach treningowych, jak i we wszystkich kluczowych mediach internetowych powiązanych z uczelnią, samorządem studenckim oraz samą ligą piłkarską.

 

- Taki rodzaj działalności społecznej KLIMOR ma na celu nie tylko wyróżnić firmę i ją uatrakcyjnić na rynku, ale także zwiększyć emocjonalne zaangażowanie otoczenia w stosunku do niej. Promowanie naszej firmy poprzez wspieranie lokalnych inicjatyw sportowych traktujemy jako jedno z narzędzi budowy świadomości marki KLIMOR w bliskim otoczeniu biznesowym organizacji.– podsumowuje Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie KLIMA-THERM.

Zobacz galerię zdjęć
Unia Europejska