Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

KLIMOR NA ‘FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2011’

2011.04.04

W dniach 29-30 marca w Warszawie na terenie Centrum Kongresowego GROMADA odbyła się 9. edycja „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2011” - największa w Polsce specjalistyczna ekspozycja poświęcona najnowszej technice wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i grzewczej. „Forum” to również platforma wymiany wiedzy i doświadczeń oraz miejsce spotkania producentów, importerów, dystrybutorów, projektantów i wykonawców instalacji HVAC.

 


Podczas  tegorocznej wystawy KLIMOR po raz pierwszy zaprezentował swoją ofertę w ramach Grupy Kapitałowej KLIMA-THERM, do której spółka dołączyła w grudniu 2010 roku. 


Wśród specjalistycznych urządzeń marki KLIMOR na „Forum” można było obejrzeć modułową centralkę klimatyzacyjną w wykonaniu higienicznym ‘MCKH’ – produkt przeznaczony do pomieszczeń o wysokich wymaganiach w zakresie czystości, utrzymania temperatury i wilgotności powietrza, dedykowany przede wszystkich obiektom służby zdrowia i przemysłu farmaceutycznego. KLIMOR pokazał również jedną ze swoich nowości - kompaktowy rekuperator AWO easy 300 pełniący funkcję energooszczędnego urządzenia wentylacyjnego z odzyskiem ciepła, które może stanowić część kompletnego systemu klimatyzacji wyposażonego w układ grzewczy, chłodniczy i nawilżający.

 

Firma KLIMA-THERM skoncentrowała się na prezentacji systemów Klimatyzacji Komfortu typu multi marki FUJITSU - AIRSTAGE VRF - niezwykle efektywnych i energooszczędnych rozwiązaniach dedykowanych dużym oraz średniej wielkości obiektom użytkowym. 


9. edycja największego w Polsce spotkania specjalistów w dziedzinie klimatyzacji i wentylacji zgromadziła blisko 150 wystawców oraz ponad 2.500 zwiedzających. Pomysłodawcą i organizatorem wystawy jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja.

Zobacz galerię zdjęć
KLIMOR NA ‘FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2011’
KLIMOR NA ‘FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2011’
KLIMOR NA ‘FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2011’
KLIMOR NA ‘FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2011’
Unia Europejska