Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

KLIMOR wśród wystawców Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2015

2015.02.13

3 i 4 marca w Warszawie odbędzie się doroczne, największe w Polsce spotkanie branży HVACR „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja”, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Stowarzyszenia Polska Wentylacja.

 

Podczas dwudniowej wystawy firma KLIMOR już po raz piąty przedstawi swoją ofertę pod parasolem Grupy KLIMA-THERM, w ramach połączonego stoiska skupiającego kluczowe, powiązane kapitałowo spółki. W tym roku ekspozycja produktowa na stoisku Grupy KLIMA-THERM przede wszystkim podkreśli szeroką ofertę urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz ich komplementarność. Wśród prezentowanych nowości KLIMOR znajdą się m.in.: centrala MCKS z wysokosprawnym wymiennikiem krzyżowym przeciwprądowym i chłodnicą DX pracującą rewersyjnie oraz nowa wersja kompaktowej centrali z odzyskiem ciepła KCX500 EC. Odwiedzający wystawę będą mieli ponadto możliwość poznania niezwykle ciekawego rozwiązania, jakim jest system zarządzania budynkiem klasy BMS integrujący wszystkie produkty z portfolio Grupy KLIMA-THERM, w tym urządzenia marki KLIMOR.


KLIMOR weźmie również udział w wydarzeniu specjalnym towarzyszącym wystawie – w ramach cyklu seminariów Dariusz Stefanowski, Kierownik ds. Produktu KLIMOR, przybliży uczestnikom „Forum” charakterystykę płytowych wymienników krzyżowych do odzysku ciepła.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA STOISKO KLIMOR (NR 59)!


Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja odbędzie się w dniach 3-4 marca 2015r, w Centrum MT Polska ul. Marsa 56C. Targi czynne są w godzinach 09.00-17.00 (wt.) i 09:00-16:00 (śr.)

Zobacz galerię zdjęć
Zapraszamy na stoisko KLIMOR nr 59!
Unia Europejska