Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
Facebook Google+

KLIMOR wdraża nowe rozwiązania w układach pomp ciepła i automatyce w centralach wentylacyjnych

2014.12.17

KLIMOR wprowadza do oferty nowe rozwiązania w zakresie płynnie regulowanych układów pomp ciepła i automatyki modułowej do układów: pompa ciepła/układ chłodniczy (HPM/CM) on/off i regulowanych płynnie.

W dotychczasowej ofercie firma dostarczała układy chłodnicze i pompy ciepła do central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oparte na rozwiązaniach on/off wyposażonych w kompletną automatykę.

Aktualna oferta zostaje poszerzona o układy chłodnicze i pompy ciepła do central MCK regulowane płynnie. Rozwiązanie to zapewnia dokładniejsze dopasowanie układu do wymagań cieplnych obiektu, przy jednoczesnym obniżeniu zużycia energii.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta KLIMOR wprowadza jednocześnie zintegrowany system kontroli i właściwej pracy układów chłodniczych oraz pomp ciepła z zaprogramowanym algorytmem pracy tych układów. Każda centrala wentylacyjno-klimatyzacyjna wyposażona w moduł chłodniczy i pompy ciepła wyposażona zostaje w taki układ sterujący.

 

Zastosowanie rozwiązania zapewnia dostarczenie urządzeń KLIMOR w możliwych 3 wariantach:

 

- centrala wentylacyjna z układem chłodniczym lub pompą ciepła z układem sterującym okablowanym w urządzeniu;

- centrala wentylacyjna z układem sterującym i opcjonalnym modułem siłowym do układu CM/HPM;

- centrala wentylacyjna z układem sterującym, modułem siłowym i sterownicą centrali z elementami wykonawczymi, jako kompletny układ automatyki;

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji - zapraszamy do kontaktu z Doradcami Techniczno- Handlowymi - dostępnymi w całej Polsce. >>  

 

Centrale klimatyzacyjne i wentylacyjne marki KLIMOR zapewniające najwyższy komfort powietrza dedykowane są do wszystkich rodzajów pomieszczeń – zarówno dla małych obiektów, jak i budynków wielkoprzestrzennych, biurowych, hotelowych i przemysłowych. Firma KLIMOR zapewnia kompleksowy pakiet usług obejmujący dobór urządzeń w oparciu o program doboru central (KAD), dostawę, wykonanie prób i pomiarów oraz sporządzenie szczegółowego raportu zdawczo-odbiorczego, a także pełną obsługę gwarancyjną i serwisową.

 

Unia Europejska